בית שמש

הפיצול באגודת ישראל יוצא לדרך: סיעת "כח" החלה בקמפיין שלה למועצה

I have 85views
אחרי החתימה מול דגל התורה, הפיצול בתוך אגודת ישראל בבית שמש הופך לרשמי כאשר סיעת 'כח' של שלומי אמונים וחסידות בעלזא, יוצאת בקמפיין למועצת העיר - תוך שהם מדגישים כי התמיכה שלהם נתונה לשמואל גרינברג, המועמד לראשות העיר
גולדברג, בפעם הקודמת בה רצו לבד בבית שמש כסיעת 'כח'

7 שבועות לבחירות המקומיות, קמפיין סיעת שלומי אמונים ומחזיקי הדת בעלזא יוצא לדרך באופן רשמי. הסיעה אשר מייצגת את קהילות הכלל חסידי, מחזיקי הדת בעלזא וקהילות ירושלים, מתחילה את מערכת הבחירות לאחר קדנציה עתירת הישגים אדירים בכל התחומים עליהם היו אמונים חברי הסיעה, בראשות סגן ראש העיר שמעון גולדברג וחברי מועצת העיר ישעיה ויסמן ואברהם נחמן פרנקל.

הקמפיין, שכולל את הקריאה להצביע ל'כח', הופך למעשה באופן רשמי את הפיצול בתוך אגודת ישראל בבית שמש – כפי שפורסם לראשונה ב'מקומי קול חי'. הקמפיין מציב מספר מסרים מרכזיים שעוסקים בתחומי העשייה המגוונים של חברי הסיעה. כשהבטחת הבחירות המרכזית של הרשימה היא "יש על מי לבנות" – בהתבסס על ההישגים הרבים עליהם חתומים חברי הרשימה, בהנדסה, פיתוח השכונות החדשות, קידום היתרי בנייה, הסרת חסמים, תשתיות, הקצאת מבני ציבור לקהילות, שירות לתושב, החברה הכלכלית, נוער חרדי ופעילות קהילתית.


שלטי הקמפיין

בקמפיין מופיע הפתק הצהוב עם שמו של שמואל גרינברג, המועמד לראשות העיר מטעם דגל התורה, שזוכה לתמיכת הסיעה. מי שנשארות בצד בינתיים היא 'הסיעה המרכזית' וחסידות וויזניץ', ששוות כמנדט במועצת העיר, מאחר וזעמו על ההחלטה לתמוך בדגל התורה לראשות העיר – ללא הסכמתם. נציגי החסידויות הללו בכנסת, השר יצחק גולדקנופף וסגן השר יעקב טסלר, הבהירו ליו"ר שלומי אמונים השר מאיר פרוש – שההסכם שחתם על 'דגל' כלל לא מחייב אותם.

"לצד השלמת גיבוש הקמפיין, נערכים ברשימה מבחינה ארגונית לנוכחות שטח משמעותית ובימים הקרובים ייצבעו השכונות בשלטי הקמפיין של הרשימה. מטה הבחירות המרכזי כבר פועל מזה מספר שבועות ובימים הקרובים ייפתחו מטות נוספים, כמו מטה קהילות, מטה צעירים ועוד, בנוכחות פעילים מרכזיים מכלל הקהילות החסידיות בעיר הנחושים להביא הישג ולהפוך את הסיעה לגדולה במועצת העיר", נמסר מטעם מטה הקמפיין של סיעת כח.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    גור לבד שוה יותר ממנדט ויקבלו לפחות2

כתיבת תגובה