רמת גן

הסתה נגד חרדים: שלטי הסתה הודבקו על פחים, כתובות רוססו בפתח ת"ת • צפו

I have 73views
זעזוע ברמת גן - אנונימיים הדביקו שלטי הסתה כנגד הציבור החרדי, על גבי פחים ברחבי העיר • בנוסף רוססו כתובות שנאה בפתח תלמוד תורה • מפלגתו של חבר מועצת דגל התורה: "מעשה שפל ונתעב שחוצה כל גבול, אין להמשיך לשתוק"

מערכת הבחירות ברשויות המקומיות מלווה בהסתה כנגד המגזר החרדי, כאשר ההסתה לא פסחה על רמת גן. תיעוד שמתפרסם הצהריים (ראשון) מראה כי שלטים אנטישמיים כנגד הציבור החרדי והדתי, כנגד לומדי התורה, הודבקו על גבי פחי זבל ברחבי העיר רמת גן. "זעזוע עמוק", סיפרו התושבים שתיעדו את הפחים עם ההסתה המזעזעת מודבקת עליהם.

ההסתה מגיעה ברקע הקמת מפלגת 'רמת גן באמונה', בנשיאות מרן הגאון הרב יצחק זילברשטיין שליט"א, שהקים את המפלגה כדי להילחם בהסתה כנגד המגזר החרדי והדתי וכדי להגביר את שמירת השבת בפהרסיא, אחרי שראש העיר הנוכחי כרמל שאמה הכהן הגביר את חילולי השבת במהלך הקדנציה האחרונה שלו. במפלגה החדשה התייחסו להסתה המזעזעת, ותקפו.

"חברים יקרים, המצב חמור ואין להמשיך לשתוק!", נמסר ממפלגת 'רמת גן באמונה'. "הבוקר קיבלנו עשרות פניות מתושבים מודאגים וזועמים על מעשה פרוע ומחפיר שאירע בלילה – שלטי הסתה הודבקו על פחי אשפה ליד בית הספר הדתי 'חורב', ומקומות נוספים ברחבי העיר, במטרה ברורה לפגוע בתלמידות ובציבור הדתי".

"מדובר במעשה שפל ונתעב שחוצה כל גבול! אנחנו דורשים גינוי חריף ומיידי של מעשה מסית זה, וקוראים למשטרה ולרשויות לפעול ביד קשה נגד האחראים לפשע השנאה הזה. די להסתה! די להכפשה! אנחנו לא נשתוק מול ניסיון בוטה ומתמשך זה לפגוע בציבור הדתי וערכיו. נמשיך להיאבק בתוקף למען האמת והצדק עד שייעשה כאן סוף סוף שינוי אמיתי. אל תבחרו לעמוד מנגד חברים! הגיעה העת לצאת ולהיאבק יחד על ערכינו וזכויותינו", נמסר בנוסף.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה