אלעד

המועמד לראשות אלעד: "לא יקום ולא יהיה שאנשים מבחוץ ינהלו את העיר"

I have 1007views
המועמד לראשות העיר אלעד יהודה בוטבול בריאיון למהדורה המרכזית: "האדמור מויז'ניץ שאל על החינוך בעיר והיה מאוד אכפת לו. הבעיה הזאת התפתחה לממדים אדירים" | "לא יקום ולא יהיה שאנשים מבחוץ יבואו לנהל את העיר הזאת" | "אני הולך לפשט את ההליכים עד הקצה כדי להתיר את הגדלת הדירות למקסימום האפשרי"
בוטבול. מתוך פייסבוק "צעירי ש"ס"

המועמד לראשות העיר אלעד, יהודה בוטבול שוחח הערב (שני) עם בצלאל קאהן במהדורה המרכזית והציג את עצמו לציבור: "אני איש חינוך במקור. הייתה לי בשנים האחרונות דלת פתוחה לכל תושבי העיר שמצאו אצלי אוזן קשבת לכל ענייני העיר".

לדבריו: "דרעי עשה את כל מה שהיה אפשר כדי שהבחירות האלה יעברו כמעט ללא מחלוקת והוא הסכים לוותר על הרבה. גם באלעד היה צריך להיות בחירות רק על הנייר, אם דגל היו תומכים במועמד ש"ס לפי ההסכם. הציבור היה חוסך הרבה רפש, אבל אחרי שנעשה מה שנעשה היינו צריכים לעשות את שלנו".

ברקע תמיכת ויז'ניץ סיפר בוטבול: "האדמור מויז'ניץ שאל על החינוך בעיר והיה מאוד אכפת לו. הוא ידע מכלי ראשון מה קורה וזה הפריע לו. הוא הגיע למסקנה שויז'ניץ וש"ס רואים את הנושא עין בעין והוא הבין שצריך להגיע להסכם הזה. זה הולך ומדרדר והבעיה הזאת התפתחה לממדים אדירים ואין מי ששם לזה לב".

עוד הבהיר המועמד לראשות העיר אלעד: "כשאני אבחר אני הולך לנהל את העיר הזאת בעצמי עם הניסיון שצברתי. לא יקום ולא יהיה שאנשים מבחוץ יבואו לנהל את העיר הזאת. יש פה מספיק אנשים חכמים ומוכשרים".

ובנושא הבניה: "יש פה לצערנו בניה פיראטית. אבל מגיעות משפחות ומתרחבות עם השנים… לצערנו בעשור האחרון לא היה בניה של דירה אחת בעיר אלעד. מחלקת ההנדסה לא בדיוק תפקדה. אני הולך לפשט את ההליכים עד הקצה כדי להתיר את הגדלת הדירות למקסימום האפשרי שלא תהיה סיבה לבנות בלי רישיון".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. דדי

    יהודה בוטבול ראש העיר הבא ואת זה כולם יודעים

  2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    מדהים לראות מחדש בכל מערכת בחירות , את הקלות הבילתי נסבלת של הבטחות הבחירות מצד כלל המועמדים

כתיבת תגובה