אלעד

‏דרמה: מרן האדמו"ר מויז'ניץ הכריז באלעד – תומכים ביהודה בוטבול

I have 2691views
הערב הכריז מרן האדמו"ר מויז'ניץ בכינוס באלעד על תמיכה במועמד ש"ס יהודה בוטבול לראשות העיר • "אומרים עלי שאני איש השלום. אבל יש אחריות על כלל ישראל. אין לי שום נקיפות מצפון על מה שכותבים עלי בעיתונים"
צילום: פלאש 90

דרמה בפוליטיקה החרדית: פרשננו הפוליטי איתי גדסי חושף הערב (שני) בפרסום ראשון, כי מרן האדמו"ר מויז'ניץ שהגיע לכנס פתאומי בעיר אלעד, הכריז בצורה ברורה על תמיכה במועמד ש"ס יהודה בוטבול לראשות העיר. את ההחלטה המסתמנת פרסם גדסי עוד לפני תקופת החגים, הערב זה יוצא רשמית לפועל.

מרן האדמו"ר מויז'ניץ אמר בין היתר בכינוס כי "אומרים עלי שאני איש השלום. אבל יש אחריות על כלל ישראל. אני מבקש מכל הציבור להצביע ג' ויהודה בוטבול. אין לי שום נקיפות מצפון על מה שכותבים עלי בעיתונים, לא לענות לחרפינו דבר, הכל נטו אידישקייט עם כל ההידורים. ניסיתי שיהיה שלום בכלל ישראל אך הבעל דבר לא נתן".

עוד חושף גדסי, כי קודם להחלטה הדרמטית, מרן הגר"ד לנדו שקל לעלות למרן האדמו"ר מויז'ניץ לשכנעו לחזור בו מההחלטה, אולם לאחר שהוברר שההחלטה היא סופית, חזר בו מכוונתו. מי שכן עלה היום לכ"ק מרן האדמו"ר מויז'ניץ, מטעם מפלגת דגל התורה – היה חבר הכנסת יעקב אשר שניסה להבין האם ההחלטה של האדמו"ר לתמוך בבוטבול היא סופית.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה