בית שמש

גולדברג במתקפה על אבוטבול וש"ס: "מועמד קש"

I have 3351views
יו"ר שלומי אמונים בבית שמש, שמעון גולדברג במתקפה חריפה על ש"ס בראיון לבצלאל קאהן ב'קול חי': "אין שלושה מועמדים בבית שמש, יש רק שניים: גרינברג או בלוך. אבוטבול מועמד קש שרק רוצה לגרום לגרינברג שלא לנצח בסיבוב הראשון"
גולדברג. צילום: רווח הפקות

שמעון גולדברג, יו"ר שלומי אמונים בבית שמש, שוחח הערב (שני) עם בצלאל קאהן במהדורה המרכזית: "לאבוטבול אין סיכוי לעלות לסיבוב שני. לגרינברג הסיכוי הטוב לנצח בסיבוב הראשון. אלו הנתונים שאנחנו מכירים וכל מי שיודע לנתח את המספרים מבין את זה".

הוא הבהיר: "כל מי שאומר שיצביעו לנו אבל לאבוטבול בפתק הצהוב אני אומר לו אל תצביע לנו, זה מחליש אותנו וקושר לנו את הרגליים. אם יהיה כוח גדול במועצה אבל ראש עיר שבלי שותפות איתנו אין לזה משמעות".

גולדברג הסביר את תמיכתם בגרינברג: "גרינברג העמיד את מועמדותו ראשון. המועמד הטבעי שלנו זה מועמד של יהדות התורה. לש"ס היה פעמיים ראשות עיר בתמיכתנו. בפעם השלישית לצערנו הוא הפסיד. אני מזכיר שאף שיבצנו אותו בתוך הרשימה שלנו".

הוא תקף בחריפות את מועמד ש"ס: "אין שלושה מועמדים בבית שמש. יש רק שניים. גרינברג או בלוך. אבוטבול מועמד קש שרק רוצה לגרום לגרינברג שלא לנצח בסיבוב הראשון".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    לא מתאים לדבר כך גם לא בבחירות
    "בן אדם לחברו" זה הלכה ומצוה מהתורה
    בושה!

כתיבת תגובה