בית שמש

‏"בעבר לא קיבלנו אפילו פירורים": הנאום הלוחמני של גולדברג • צפו

I have 4092views
יו"ר שלומי אמונים בבית שמש, שמעון גולדברג, בנאום תקיף: "אין דבר כזה לפצל את ההצבעה, הם מנסים לשדר מושגים של הכרת הטוב או נחמדות או אידישקייט. אני לא פחות חרדי מנציגים אחרים, אני גם יודע לדבר אידיש"

סיעת 'כח' בבית שמש, שקיימה כנס בחירות בסוף השבוע, הציגה מפגן כוח כאשר כשמונים נציגים וראשי קהילות לקחו חלק באירוע. הכנס היה בהשתתפות השר מאיר פרוש, יושב ראש 'שלומי אמונים' הארצית, והמועמד לראשות העיר בית שמש שמואל גרינברג – שזוכה לתמיכת הסיעה החסידית.

יו"ר הרשימה החסידית בבית שמש, שמעון גולדברג, אמר בנאומו כי "לפני כעשר שנים הציבור הכלל חסידי לא קיבל אפילו פירורים ויש כאלה שעושים מאמץ שלא נוכל לייצג את עצמינו בכבוד. יש לנו שותפות אמת עם שמואל גרינברג המועמד שלנו לראשות העיר. אין כח לסיעת כח ללא 2 פתקים האלה".

"אין דבר כזה לפצל את ההצבעה, הם מנסים לשדר מושגים של הכרת הטוב או נחמדות או אידישקייט. אני לא פחות חרדי מנציגים אחרים, אני שולח את הילדים שלי למוסדות הכי חשובים בבית שמש. אני גם יודע לדבר אידיש", הוסיף גולדברג בנאומו.

יושב ראש הסיעה החסידית בבית שמש ציין לסיום כי "לכל אחד ואחד מכם, לכל אחד מהקהילות, עזרתי ועשיתי כל מה שאני יכול כדי לייצג את הקהילה שלכם בכבוד. ההצבעה לכוח היא רק באמצעות שני הפתקים ביחד. כוח גדול באופוזיציה לא שווה כלום, וכמובן גרינברג בלי כוח גם לא שווה כלום".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה